VISAKTUĀLĀKĀS PROGRAMMAS GRĀMATVEŽIEM UN UZŅĒMĒJIEM!

IZSKATĪSIM TAVU PIEMĒRU LEKCIJAS LAIKĀ.

Noklikšķiniet uz pogas: lai apskatītu informāciju par kursiem un semināriem 

Kursi un Semināri

NILLTFN politika + pielikumi · Sankciju IKS

Piedāvā pilnu komplektu par vienu cenu: NILLTFN politika + pielikumi+Sankciju IKS.Viss ir veidots tā, lai IKS būtu viegli un vienkārši pielāgot jūsu uzņēmumam.

JAUNA GRĀMATVEDĪBAS METODIKA

Piedāvājam jūsu uzmanībai pilnu grāmatvedības organizācijas dokumentu komplektu (turpmāk - «GRĀMATVEDĪBAS METODIKA»), kurā ir atspoguļotas normatīvo aktu prasības, kas stājās spēkā 2022. gada 1. janvārī.

Grāmata "Praktiskā finanšu grāmatvedība I.daļa".

Piedāvājām iegādāties autores Jūlijas Bojarenko jaunu grāmatu "Praktiskā finanšu grāmatvedība I.daļa".  Grāmatā ietverts praktiskais mācību kurss finanšu grāmatvedības apguvei, ņemot vērā izmaiņas finanšu likumdošanā no 2022.gada 1.janvāra

Ekspress kurss praktizējošiem grāmatvežiem

Jūs uzzināsiet par visām pēdējām likumdošanas izmaiņām un aktuālajām tendencēm  2022.g.

Klientu atsauksmes

Mūsu pasniedzēji

Tieši no lektoriem ir atkarīgs, vai Jums patīks mācīties kopā ar mums vai nē. Mūsu lektori apmāca grāmatvežus jau 27.gadus un ir populāri Latvijā!

Jūlija Bojarenko

Ekonomikas maģistre M.sc.oec., mācību literatūras autore, speciālists finanšu jautājumos, grāmatvedības pasniedzēja ar vairāku gadu pieredzi, praktizējošā sertificētā grāmatvede-auditore

Jolanta Reinvalde

Ekonomikas maģistre M.sc.oec., nodokļu speciālists, nodokļu grāmatvedības pasniedzēja ar vairāku gadu pieredzi, praktizējošā grāmatvede un auditore.

Jaunumi

Gada pārskatu iesniegšanas termiņš pagarināts par vienu mēnesi !

JAUNA GRĀMATVEDĪBAS METODIKA

Sagatavojieties Gada pārskata iesniegšanai savlaicīgi! Pārkārtoties ir grūti, BET argumentu pārskatu iesniegšanas termiņa pagarināšanai NAV!

PAR MUMS

Grāmatvedības uzskaite ir vajadzīga visur. Augstas konkurences apstākļos kompānija nevar iztikt bez lietpratīga grāmatveža. Labs grāmatvedis ir firmas vadītāja labā roka ...

LEKTORI

Mūsu pasniedzēji ir ne tikai profesionāļi teorētiķi un maģistri, bet arī grāmatvedības mācību līdzekļu autori un praktiķi, kas Jums skaidros vienkārši un saprotami par sarežģītām lietām ....

PAKALPOJUMI

Latvijas Republikas nodokļu likumdošanu reizēm ir ļoti grūti saprast. Rodas jautājumi, vai ir jāmaksā nodoklis veicot operāciju, kā arī - kādi ir deklarācijas iesniegšanas termiņi utt..

NODERĪGA INFO

Parakstieties uz mūsu biļetenu un neatpaliktu no jaunākajām ziņām un īpašajiem piedāvājumiem! Mēs vienmēr sniedz profesionālas konsultācijas un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem!.

Mūsu klienti un sadarbības partnerI

Mēs cienām savus klientus un sadarbības partnerus un pateicamies viņiem par uzticību un sadarbību.