Ko klienti saka par mums

Noklausījies semināru NILLN TPFN likuma galvenie aspekti. Galvenais ir par sankcijām. Liels paldies! Ļoti informatīvs un izglītojošs seminārs. Viss ir skaidrs un precīzs, bez liekas informācijas. Īpašs paldies par nosūtīto materiālu un saitēm, caur kurām var atrast un pārbaudīt, kontrolēt visu informāciju par dokumentu noformēšanu un atjaunināšanu uzņēmumā

Olga Stepanova

Liels paldies par semināru un ļoti labiem materiāliem!

Inga Freija

Paldies par Jūsu organizētajiem kursiem! Kā vienmēr, esmu ļoti apmierināta.

Ita Briedīte

Paldies, Jūlijai! Kā vienmēr labi sagatavojusies un daudz aktuāla, noderīga informacija!

Raitis Vinters

Paldies Jūlijai Bojarenko un Artbuh kolektīvam par vērtīgo AML semināru. Uzzināju par jums google meklētājā, meklējot semināru par šo jomu. Lai veiksme turpmākos darbos! Cieņā,Ilga Kalēja

Ilga Kalēja

Liels paldies par ļoti noderīgu kursu "Galvenajs Grāmatvedis"! Jolantas Reinvaldes un Jūlijas Bojarenko lekcijas un mācību materiāli vienmēr ir augstā kvalitātē. Pasniedzējas spēj ar vienkāršiem praktiskiem piemēriem izskaidrot sarežģītos jautājumus un sniegt atbildes uz visiem jautājumiem. Patika, ka kurss notika online režīmā. Tas tiešām ir kvalifikācijas celšanas kursi!

Jūlija Vasiļjeva, VCA AS

Paldies par lielo darbu, ko esat iegulījuši kursu sagatavošanā un izturību vebināros! Ir ļoti forši, ka ir tādi pasniedzēji, kas spēj saglabāt loģisko spriešanas spēju, neskatoties uz mūsu valdības nemitīgajiem centieniem veidot tādus likumdošanas labirintus, kurus paši vairs nespēj saprast, kur nu vēl kontrolēt.

Ina Auniņa

Paldies par kursiem. Jolantas Reinvaldes vadītie semināri , kā vienmēr, ir ļoti kvalitatīvi un noderīgi !

Lolita Krūze, Livlande Agro

Paldies Jūlijai par semināru. Kā vienmēr ļoti vērtīgi. =]

Daina Doriņa

Liels paldies Jūlijai par semināru (GP sagatavošana, Covid-19 ietekme). Paldies par vērtīgiem izdales materiālu, bija ērti sekot līdzi informācijai. Paldies Jums par ieguldīto laiku un darbu.

Iirina Robezniece
Sniegt mums jūsu atsauksmi