Ko klienti saka par mums

Liels paldies par semināru un ļoti labiem materiāliem!

Inga Freija

Paldies par Jūsu organizētajiem kursiem! Kā vienmēr, esmu ļoti apmierināta.

Ita Briedīte

Paldies, Jūlijai! Kā vienmēr labi sagatavojusies un daudz aktuāla, noderīga informacija!

Raitis Vinters

Paldies Jūlijai Bojarenko un Artbuh kolektīvam par vērtīgo AML semināru. Uzzināju par jums google meklētājā, meklējot semināru par šo jomu. Lai veiksme turpmākos darbos! Cieņā,Ilga Kalēja

Ilga Kalēja

Liels paldies par ļoti noderīgu kursu "Galvenajs Grāmatvedis"! Jolantas Reinvaldes un Jūlijas Bojarenko lekcijas un mācību materiāli vienmēr ir augstā kvalitātē. Pasniedzējas spēj ar vienkāršiem praktiskiem piemēriem izskaidrot sarežģītos jautājumus un sniegt atbildes uz visiem jautājumiem. Patika, ka kurss notika online režīmā. Tas tiešām ir kvalifikācijas celšanas kursi!

Jūlija Vasiļjeva, VCA AS

Paldies par lielo darbu, ko esat iegulījuši kursu sagatavošanā un izturību vebināros! Ir ļoti forši, ka ir tādi pasniedzēji, kas spēj saglabāt loģisko spriešanas spēju, neskatoties uz mūsu valdības nemitīgajiem centieniem veidot tādus likumdošanas labirintus, kurus paši vairs nespēj saprast, kur nu vēl kontrolēt.

Ina Auniņa

Paldies par kursiem. Jolantas Reinvaldes vadītie semināri , kā vienmēr, ir ļoti kvalitatīvi un noderīgi !

Lolita Krūze, Livlande Agro

Paldies Jūlijai par semināru. Kā vienmēr ļoti vērtīgi. =]

Daina Doriņa

Liels paldies Jūlijai par semināru (GP sagatavošana, Covid-19 ietekme). Paldies par vērtīgiem izdales materiālu, bija ērti sekot līdzi informācijai. Paldies Jums par ieguldīto laiku un darbu.

Iirina Robezniece

Liels paldies, ka arī jūs strādājat online režīmā. Tuvojās gada beigas un atkal aktuāli ir atsvaidzināt zināšanas par gada pārskatu sastādīšanu. Tik ļoti ir iepatikušies Artbuh organizētie semināri, ka citur vairs negribas iet, jo pie jums viss ir vienuviet - gan teorija, gan praktiskie piemēri, gan abu pasniedzēju kompetence. Mani kā "nerīdzinieci" online režīms pat ļoti iepriecina. Ļoti ceru, ka nākotnē, kad vīruss būs atkāpies, online semināri turpināsies :). Paldies vēlreiz Jūlijai un Jolantai! Lai omulīgs svētku gaidīšanas laiks!!!

Inese Darkevica, Conseils SIA
Sniegt mums jūsu atsauksmi