Intensīvais kurss " Profesionāls grāmatvedis"


Intensīvais kurss " Profesionāls grāmatvedis" 25.stundas

 (5.nodarbības)


Prasības pret klausītājiem:
Darba pieredze grāmatveža amatā vēlams ne mazāk par 2 gadiem

Tiešsaistes formātā


Šis ir autorkurss, kas ilgst 25 akadēmiskās stundas (5 lekcijas), ko vada pieredzējuši pasniedzēji Jolanta Reinvalde un Jūlija Bojarenko. Lektori lasa grāmatvežiem jau 28 gadus un ir ļoti populāri Latvijā! Viņiem ir milzīga darba pieredze, pacietība un, pats galvenais - talants. Tika apmācīti vairāk nekā 10000 grāmatvežu Latvijā.
Atsauksmes no mūsu klientiem liecina par mūsu pasniedzēju augsto profesionalitāti.

Informācija par kursu:


Vai Latvijā ir kāds grāmatvedis, kuram nav apnikušas pastāvīgās izmaiņas likumdošanā? Ziniet?
Esam atraduši slepeno atslēgu, kā īsā laikā sniegt jaunāko informāciju par visām izmaiņām grāmatvedības un nodokļu likumdošanā.

Mēs aicinām apmeklēt ļoti noderīgu intensīvu kursu un 5 nodarbībās sistematizēt savas zināšanas un iepazīties ar aktuālāko informāciju nodokļu un finanšu likumdošanā. Likumdošanas un nodokļu shēmu padziļinātas zināšanas ļauj samazināt nodokļu slogu un izvairīties no nopietniem sodiem.
Esam pārliecināti, ka varam palīdzēt uzlabot Jūsu kvalifikāciju. Jums vairs nav jātērē laiks likumdošanas redakcionālo un būtisko grozījumu noteikšanai un analīzei. Mūsu pasniedzēji to visu jau izdarīja Jūsu vietā! J
ūs saņemsiet jau strukturētu informāciju un salīdzinošu nodokļu un finanšu likumdošanas analīzi, kā arī VID metodisko materiālu un uzziņu apkopojumu par aktuālajām praktiskajām situācijām.
Lai palīdzētu grāmatvedim, VID publicē vairākus metodiskos materiālus un uzziņas nodokļu un finanšu jautājumos, ka arī sniedz atbildes uz biežāk uzdotiem jautājumiem. Grāmatvedim šī noteikti ir noderīga informācija!
Bet kā atrast laiku tās izpētīšanai un apkopošanai?
Mūsu pasniedzēji ir izpētījuši likumdošanu un ieteiks svarīgus aspektus, kam jāpievērš uzmanība 2022. gadā un kādas izmaiņas ir tikai redakcionālas.
Apmācības mērķis var būt nepieciešamība apstiprināt savu sertifikātu. Jūsu zināšanas apliecinās sertifikāts par profesionālās 25 akadēmisko stundu garas grāmatvežu pilnveides programmas "Profesionāls grāmatvedis" apgūšanu!

Kas būs “ProfBuh” kursā:


Kopā ar lektoriem analizēsim aktuālus jaunumus likumdošanā, VID izziņas, dažādas praktiskās situācijas un kā izvairīties no daudzām kļūdām. Pastāstīsim, kādas nodokļu sekas iekļautas nodokļu likumdošanas jaunajos grozījumos un kuras no iepriekšējām izmaiņām joprojām ir spēkā! Varēsiet salīdzināt, kā likuma normas un MK noteikumi darbojās agrāk un kā tagad.
Soli pa solim aplūkosim izplatītākās kļūdas un zemūdens akmeņus Uzņēmumu ienākuma nodokļa likumā. Atbildēsim uz jautājumiem par pēdējiem PVN likuma grozījumiem. Kādas ir nodokļu maksātāju biežākās kļūdas PVN piemērošanā?
Kā tos novērst? Kā noteikt preču piegādes un pakalpojumu sniegšanas vietu. Un kā apliecināt preču eksporta faktu, ja nav muitas deklarācijas.

Parunāsim par iedzīvotāju ienākuma nodokļa problemātiskākajiem jautājumiem. Jūs saņemsiet skaidrojumus par sociālajiem maksājumiem un uzņēmējdarbības veidiem.

Kā strādāt ar Grāmatvedības likuma un MK noteikumu Nr. 877 jaunajām normām. Apskatīsim aktuālos jautājumus par attaisnojuma dokumentu noformēšanu. Vai varam pieņemt skenētus apliecinošos dokumentus un kā ir mainījušās prasības attiecībā uz preču piegādes dokumentiem?
Kādi attaisnojuma dokumenta rekvizīti ir obligāti neatkarīgi no summas un vai uz dokumenta ir jānorāda kontējumi?

Parunāsim par aizdevumiem, šaubīgajiem un bezcerīgiem debitoriem, komandējumiem un darba braucieniem un citiem svarīgiem finanšu grāmatvedības aspektiem.

Visas tēmas tiek izskatītas, ņemot vērā visas izmaiņas likumdošanā 2022. gadā!Nodarbību sākums un laiks:


03.02.2023 - 03.03.2022 pulksten 09.30 -13.10 

vienu reizi nedēļā piekdienas

( 5 mac.stundas un pārtraukums 20 min) Latviešu valodā

Kursi notiek:


Tiešsaistes formātā, izmantojot Zoom video konferences platformu.

Kursus lasa pieredzējušie parsiedzēji-praktiķi:


Tieši no lektoriem ir atkarīgs, vai Jums patīks mācīties kopā ar mums vai nē .

Mūsu lektori apmāca grāmatvežus jau 28.gadus un ir populāri Latvijā!

Nodokļu likumdošana — lektore Jolanta Reinvalde
– ekonomikas maģistre M.sc.oec., nodokļu speciālists, nodokļu grāmatvedības pasniedzēja ar vairāku gadu pieredzi, praktizējošā grāmatvede un auditore.

Finanšu grāmatvedība – lektore Jūlija Bojarenko – ekonomikas maģistre M.sc.oec., mācību literatūras aute, speciālists finanšu jautājumos, grāmatvedības pasniedzēja ar vairāku gadu pieredzi, praktizējošā sertificētā grāmatvede-auditore

Kursa cena:


EUR 165.00 -pastāvīgajiem klientiem (ja ir vismaz 3 apmeklējumi pēdējo 2 gadu laikā)

EUR 184.00 - pārējiem klausītājiem

Mācību kursa “ Intensīvais kurss " Profesionāls grāmatvedis" apmeklētāji saņems apliecību par mācību kursa apgūšanu.( 25.stundas)

IZDEVĪGI!


Ja no vienas organizācijas piedalās vairāk par diviem darbiniekiem, tiek piešķirta atlaide 25% apmērā.

Draugu atlaide - diviem un vairāk draugiem – atlaide 20% katrai apmācāmai personai.

Pastāvīgiem klientiem (apmeklēja mūsējus seminārus vairāk kā 3 reizes pēdējo 2 gadu laikā)  atlaide 10 % no dalības maksas.

Iespēja maksājumu dalīt, iepriekš vienojoties ar organizatoriem.


Atlaides nesummējas Ja ir atlaide, lūdzu norādiet no kurienes tā ir.

Ja kādi jautājumi droši zvani pa tālr.29506068 vai raksti e-pastā: [email protected]Programme goes here...