Ko klienti saka par mums

Paldies par lielo darbu, ko esat iegulījuši kursu sagatavošanā un izturību vebināros! Ir ļoti forši, ka ir tādi pasniedzēji, kas spēj saglabāt loģisko spriešanas spēju, neskatoties uz mūsu valdības nemitīgajiem centieniem veidot tādus likumdošanas labirintus, kurus paši vairs nespēj saprast, kur nu vēl kontrolēt.

Ina Auniņa

Paldies par kursiem. Jolantas Reinvaldes vadītie semināri , kā vienmēr, ir ļoti kvalitatīvi un noderīgi !

Lolita Krūze, Livlande Agro

Paldies Jūlijai par semināru. Kā vienmēr ļoti vērtīgi. =]

Daina Doriņa

Liels paldies Jūlijai par semināru (GP sagatavošana, Covid-19 ietekme). Paldies par vērtīgiem izdales materiālu, bija ērti sekot līdzi informācijai. Paldies Jums par ieguldīto laiku un darbu.

Iirina Robezniece

Liels paldies, ka arī jūs strādājat online režīmā. Tuvojās gada beigas un atkal aktuāli ir atsvaidzināt zināšanas par gada pārskatu sastādīšanu. Tik ļoti ir iepatikušies Artbuh organizētie semināri, ka citur vairs negribas iet, jo pie jums viss ir vienuviet - gan teorija, gan praktiskie piemēri, gan abu pasniedzēju kompetence. Mani kā "nerīdzinieci" online režīms pat ļoti iepriecina. Ļoti ceru, ka nākotnē, kad vīruss būs atkāpies, online semināri turpināsies :). Paldies vēlreiz Jūlijai un Jolantai! Lai omulīgs svētku gaidīšanas laiks!!!

Inese Darkevica, Conseils SIA

LIELS PALDIES! Jolanta un Jūlija labākās!

Iluta, ILBU SIA

Paldies par ļoti labo semināru un bagātīgo elektronisko materiālu. Lai mierpilns un labestīgs svētku gaidīšanas laiks!<br>

Diāna Einmane

Vēlējos pateikt paldies lektorei Jolantai Reinvaldei par kursu. Lai arī nejauši biju izvēlējies šim kursam augstāku līmeni nodokļos, nekā pats pārvaldu, man bija ļoti interesanti klausīties. Īpaši patika pasniegšanas maniere, ar nelielu homora noti, kur nepieciešams. Viegli bija uztvert materiālu, kursos pavadītais laiks burtiski aizlidoja. Sekošu līdz grafikam, noteikti gribēšu apmeklēt vēl kādus kursus.Lai ArtBuh veicas!

Kristers Preiss

Kompenti lektori, saprātīgas cenas.Izdales materiāli sastadīti ļoti konkreti un ērti izmantojami. Ļoti labas konsultācijas par jebkuru jautājumu. <br>

Viktorija Darjina, Grātmatvede, PNB Print SIA

Ļoti jauks seminārs! Paldies organizatoriem un lektorei Jūlijai Bojarenko! Profesionāla lektore, labs izdales materiāls, laba atmosfēra. Ļoti patika laika formāts.

Jolanta Karaļuna, Grāmatvede
Sniegt mums jūsu atsauksmi