Ko klienti saka par mums

Ļoti jauks seminārs! Paldies organizatoriem un lektorei Jūlijai Bojarenko! Profesionāla lektore, labs izdales materiāls, laba atmosfēra. Ļoti patika laika formāts.

Jolanta Karaļuna, Grāmatvede

Vienmēr labi un kvalitatīvi semināri (arī kursi) par ļoti labu cenu! Paldies par precīzi pasniegto informāciju!

Gunita Kokaine, Galvenā grāmatvede

Liels paldies Jūlijai Bojarenko par semināru par gada pārskata sagatavošanu un izmaiņām likumdošanā. Apjomīgs izdales materiāls un aizrautīga jaunumu pasniegšanu! Lieliska lektore!

Aija Ozola, grāmatvede, Eruditio

Paldies Jūlijai un Jolantai par pilnvērtīgiem semināriem!

Iluta, galvenais grāmatvedis

Kursi bija ļoti vērtīgi un lektores profesionāļi savā jomā. Tā nebija tikai sausa teorija, bet arī praktiski risinājumi dažādām situācijām. Īpaši liels paldies Jolantai Reinvaldei, kas spēja ļoti sistemātiski, saistoši un saprotami izskaidrot apjomīgās nodokļu likumdošanas izmaiņas un dot arī vērtīgus praktiskus ieteikumus. Ieguvums viennozīmīgi atsvēra samaksāto cenu.

Līga Kronberga

Ļoti labas, pazīstu pasniedzējas vairākus gadus, uzticos viņām, labi izstrādāti izdales mteriāli un pats galvenais sirsnīgi un atsaucīgi cilvēki. Paldies Jums.

Ilga Ozola, Galvenā grāmatvede, Ārpakalpojumu sniedzēja dažos Liepājas uzņēmumos

Vismaz reizi gadā apmeklēju kādus no piedāvātajiem kursiem vai semināriem. Kompenti lektori, saprātīgas cenas. Esmu ļoti apmierināta un pateicīga par saturīgam nodarbībām.

Ilona Ērgle, grāmatvede, Ilona Ērgle

Domāju daudzi piekritīs, ka Jūlijas Bojarenko kursi ir super!Visas iegūtās zināšanas man ļoti noderēja profesionālajā darbībā!Paldies!

Ruta

Man ļoti patīk jūsu semināru gan satura kvalitāte, gan arī organizācija (jaukā atmosfēra, uzkodas, materiāli utt.)Lai izdodas arī turpmāk!

Ingrīda Sarnoviča

Liels paldies Jūlijai un Jolantai par lielisku materiāla skaidrošanas prasmi un spēju pastāstīt tieši to, kas ir vajadzīgs! Esmu apmeklējusi gan kursus, gan seminārus, varu pateikt, ka šeit var reāli iegūt zināšanas un smelt daudz ko jauna, bet ne tērēt savu laiku un naudu. PALDIES firmai "Artbuh" par perfektu organizāciju un labām cenām!!!

Tamāra
Sniegt mums jūsu atsauksmi