“Vislabākais veids, kā izbēgt no problēmas, ir to atrisināt!”

/Alans Saporta/

Latvijas Republikas nodokļu likumdošanu reizēm ir ļoti grūti saprast. Rodas jautājumi, vai ir jāmaksā nodoklis veicot operāciju, kā arī - kādi ir deklarācijas iesniegšanas termiņi utt.
Sarežģītas situācijas nodokļu jomā rodas pateicoties kļūdām līguma noformēšanā, kā arī nodokļu likumdošanas nezināšanas dēļ.

Mēs būsim priecīgi dalīties savā vērtīgajā pieredzē nodokļu plānošanas, nodokļu uzskaites un nodokļu likumdošanas ievērošanas jomā.

Musu firma piedāvā grāmatvedības kursus gan iesācējiem, kuri ļauj īsā laikā apgūt profesijas būtību, iemācīties veikt amata pienākumus uz reāliem piemēram, gan tiem, kas vēlas celt speciālista kvalifikācijas līmeni profesionālo grāmatvežu paaugstināšanas kursos.

Mācību procesā ļoti daudz kas ir atkarīgs no pasniedzēja: viņa zināšanu līmeņa, spējas pieejami izskaidrot un pasniegt materiālu, kā arī no talanta rast pieeju cilvēkiem ar atšķirīgiem
raksturiem un spējām.
Mūsu pasniedzēju sastāvs izceļas ar augstu profesionalitāti un kvalifikāciju.Pasniegšanas pamatā ir cieša teorijas un praktisko nodarbību saistība, individuāla pieeja un spēja atbildēt
uz jebkuru apmeklētāju jautājumu.