SEMINĀRS! Nodokļu izmaiņas un aktualitātes (atkārtots) 05.12.17

Seminārs  grāmatvežiem. par nodokļu reformu Latvijā. Šajā seminārā soli pa solim izskatīsim jaunos principus un to praktisko piemērošanu.

„NODOKĻU GRĀMATVEDĪBA" 20 stundas no 25.11.17

Nodokļu uzskaites apmācības kursu „Nodokļu grāmatvedība” laikā jūs labi izzināsit, izpratīsit un apgūsit nodokļu likumus un citus normatīvos aktus,Kursi ir noderīgi gan tiem, kuri grib no jauna apgūt galveno par nodokļiem, gan tiem, kuri profesionālas l

SEMINĀRS! Nodokļu izmaiņas un aktualitātes (atkārtots) 23.11.17

Seminārs  grāmatvežiem. par nodokļu reformu Latvijā. Šajā seminārā soli pa solim izskatīsim jaunos principus un to praktisko piemērošanu.

SEMINĀRS! Nodokļu izmaiņas un aktualitātes 16.11.2017

Seminārs  grāmatvežiem. par nodokļu reformu Latvijā. Šajā seminārā soli pa solim izskatīsim jaunos principus un to praktisko piemērošanu.Intensīvais kurss "Galvenais grāmatvedis" praktizējošiem grāmatvežiem! (SESTDIENĀS)

Aicinām  padzoļināt zināšanas un pamatīgāk apgūt finanšu un nodokļu grāmatvedību uzņēmumā, apmeklējot grāmatvedības kursus! Kurss ir paredzēts grāmatvežiem, kuri vēlās paaugstināt savu profesionālo līmeni.NEW!«Grāmatvedības uzskaite un nodokļu piemerošana ( 40 stundas)» (Dienas grupa)

Šie kursi paredzēti grāmatvežiem, kuri vēlas papildināt zināšanas par izvēlētās profesijas niansēm, saņemt atbildes uz aktuāliem grāmatvedības jautājumiem, iepazīties ar likumdošanas izmaiņām.


Intensīvais kurss "Galvenais grāmatvedis" praktizējošiem grāmatvežiem!

Nodokļu likumdošana un grāmatvedības uzskaite nepārtraukti mainās! Mūsu kurss ir paredzēts grāmatvežiem, kuri vēlās paaugstināt savu profesionālo līmeni un  Iegūstiet jaunas zināšanas vai papildiniet esošās!
Uzņēmuma gada pārskats par 2016.gadu pēc jaunā likuma

Jaunā likuma par gada pārskatiem un MK noteikumu Nr. 775 piemērošana gada pārskata sastādīšanai par 2016.gadu.

„NODOKĻU GRĀMATVEDĪBA" Programma 2017! 20 stundas

Lektore Jolanta Reinvalde – ekonomikas maģistre M.sc.oec., nodokļu konsultante, nodokļu grāmatvedības pasniedzēja ar vairāku gadu pieredzi, praktizējošā grāmatvede un auditore. Pasniegšanas pieredze 23 gadi. Kursu apjoms: 20 akadēmiskās stundas. No 1